İŞ SAĞLIĞI POLİTİKASI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

İşletmemizin ana hedefi;

AGREGA, ASFALT, PLENT MİX TEMİNİ, SATIŞI VE UYGULAMASI, HAZIR BETON ÜRETİMİ VE SATIŞI, ALT YAPI VE ÜST YAPI İNŞAAT TAAHHÜT HİZMETLERİ KONUSUNDA kalite seviyesi yüksek, REKABET GÜCÜ KUVVETLİ BİR İŞLETME OLMAKTIR. TÜM BUNLARI YAPARKEN HER SENE, BİR ÖNCEKİ SENEYE GÖRE DAHA SAĞLIKLI PERSONELİYLE ÇALIŞMAYI HEDEFLER.


Bu hedefe ulaşmak;

Üst yönetimin sürekli ve kararlı desteği / katılımı, Müşteri şartnamelerine, kanun, mevzuat, yönetmelikler ve standartlara uygun olarak çalışmak, Havaya, toprağa, suya ve diğer doğal kaynaklara yönelik kirlenmenin önlenmesi ve doğal kaynakların tasarruflu kullanılması, “Sürekli İyileşme” felsefesinin her zaman uygulanabilir olması Kurmuş olduğumuz Sağlık, Güvenlik Yönetim Sistemi ile tüm personelimize sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı hazırlanması, Bu ortamın sağlanması için gerekli kaynakları temin edilmesi ile mümkündür.

UĞURAL ÇALIŞANLARI OLARAK BİZLER YUKARIDA BELİRTİLEN İLKELER IŞIĞINDA İŞİMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRMEYİ, İYİLEŞTİRMEYİ, KANUN, MEVZUAT VE DİĞER ŞARTLARA UYMAYI TAAHHÜT EDERİZ. GENEL MÜDÜR