Hakkımızda

UĞURAL

HAKKIMIZDA

UĞURAL İNŞAAT TURİZM PETROL SAN VE TİC. A.Ş.

Şirketimiz; inşaat, petrol ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermek amacıyla Çalışkan Kardeşler ve Özkardeşler Şirket Gruplarının iştiraki ile 1998 yılında  kurulmuştur.

Faaliyet gösterdikleri alanlarda söz sahibi olan bu iki güçlü şirketin güçlerini birleştirmesiyle yeni bir güç ortaya çıkmış ve böylelikle UĞURAL İNŞAAT TURİZM PETROL SAN VE TİC. A.Ş. doğmuştur.

Kurulduğu günden bu güne kadar faaliyet gösterdiği sektörlerde yenilikçi ve ilklerin öncüsü olmayı hedef edinen Şirketimiz; taahhütlerini zamanında ve hatasız olarak yerine getirerek sektörün güvenini kazanmış ve bugün birçok firmanın vazgeçilmez çözüm ortağı olmuştur.

Hedefimiz ISO standartlarında üretim yaparak büyük projelere imza atmak, yaşadığımız dünyayı güzelleştirmek ve ülkemize değer katmaktır.

1990
21 Yıldır Hizmetinizdeyiz
0 +
Ton/Yıl Agrega Üretimi
0 +
km2/yıl Asfalt Serimi
0
Konut Projesi
0
Baraj ve Gölet

Taşocağı ve Kırma Eleme Tesisi

Güçlü makine parkımız ve iyi yetişmiş personelimiz ile saatte 1.690 ton üretim kapasitesine sahip kırma eleme tesisimiz ve saatte 1200 ton üretim kapasitesine sahip mekanik stabilizasyon plentimiz ile sektöre yön veren, öncü firmalar arasında yer almaktayız.

Güçlü makine parkı ve etkin personeli ile saatte 1.690 ton üretim kapasitesine sahip kırma eleme tesisimiz ve saatte 1200 ton üretim kapasitesine sahip mekanik stabilizasyon plentimiz ile sektöre yön veren, sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Asfalt Üretim Tesisi

Saatte 960 ton asfalt üretim kapasitesine sahip asfalt plentlerimizle Ankara merkez ve ilçeleri başta olmak üzere; belediyeler, askeri birlikler ,üniversiteler gibi kamu kurumları ve konut siteleri ,alış-veriş merkezleri gibi özel kurumların asfalt serim, bakım ve onarım işlerini tedarik veya anahtar teslim olarak karşılamaktayız.

Halen yapımı devam etmekte olan Ankara – Niğde otoyolunun bir bölümünün üst yapı çalışmaları Şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Beton Santralleri

Ankara Kayaş ve Gölbaşı’nda kurulu iki beton tesisimiz kalite standartlarından taviz vermeden, saatte 320 m3 hazır beton üretim kapasitesi ve ….. mikser … pompa dan oluşan araç filosu ile bir günde 10 futbol sahası büyüklüğünde bir alana 10 cm yüksekliğinde beton dökebilecek niteliktedir. Aralarında Toplu konut idaresinin de bulunduğu pek çok kamu projesi ve özel sektör girişimlerinin beton ihtiyacı şirketimizce ….. tarihinden beri dünya standartlarında ve kalitesinde kesintisiz olarak tedarik edilmiştir.

Taahhüt

Pozantı Otoyolu, Bursa-Yalova Otoyolu, Ankara – Niğde Otoyolu gibi otoyol projeleri ile Denizli Tavas Yenidere Barajı ile Aydın İsabeyli ve Nazilli, Denizli Tavas ve Honaz, Niğde Ulukışla Handeresi gibi bir çok gölet ve sulama işleri firmamızca yapılarak eksiksiz ve zamanında işveren idarelere teslim edilmiştir.

İnşaat

Ankara’da bir çok site ve özel bina inşaatını tamamlayarak uygun fiyatlarla halkımızın ikametine sunmuştur.

Referanslarımız

Tüm referanslarımızı görmek için tıklayınız.